Āfrikas sveicieni 9

>> 30.10.08

Jeb – kurš no mums ir daltoniķis?

Arī šis sākās kā „love story” ar no interneta ņemtām kādas modeles fotogrāfijām un mūžīgas mīlestības solījumiem starp diviem neeksistējošiem personāžiem – 45 gadus vecu grieķi no manas puses, un 30 gadus vecu medmāsu no Baltimoras ASV, kura (kāds pārsteigums! :D ) tobrīd mitinājās Ganā. Bet bizness tomēr pirmajā vietā – lai iegūtu naudu, ko nosūtīt laimīgajai „līgavai” uz Ganu, man vajadzīgs kārtējais mākslas studiju kandidāts. Protams, ar visu fotoseriālu, kā tiek gatavots speciāli man domātais mākslas darbs. Šoreiz uzticības radīšanai bija nepieciešami pat vairāki telefona zvani (Flextel ir interneta serviss, kas piešķir Anglijā bāzētu virtuālu telefona numuru un pāradresē zvanus uz mobilo – spameri redz tikai jauno numuru, ne manu īsto. Un pie tam maksā dārgāk, nekā par parastām sarunām). Protams, zvanītāji un maksātāji bija viņi, un nekāda pārsteiguma nav arī faktā, ka man tā arī neizdevās parunāt ar „līgavu” – visas lietas kārtoja kāds „mācītājs Džons”, kurš nepārtraukti steidzināja pēc iespējas ātrāk nosūtīt naudu. Nauda no mākslas skolas direktoru padomes tiek saņemta tikai tad, kad varu viņiem prezentēt jaunā studenta iestājeksāmena darbu. Tā nu spameriem nācās ķerties pie otām un krāsām. Oriģinālbildē es esmu redzams pie Svētās Sirds Bazilikas Monmartrā, Parīzē. Smuks un oranžs, kā vienmēr. Bet gleznā – WTF? Kas notiek ar debesīm un galvenais – kā var mani uzgleznot zilu??? Bet no otras puses – varen skaisti un psihodēliski sanācis.
Pēc šo materiālu izgatavošanas un nosūtīšanas spameri jau berzēja rokas domādami, ka kuru katru brīdi viņi caur „Western Union” naudas pārvedumu servisu saņems vairākus tūkstošus Eiro no lētticīgā Grieķijas mākslas skolas pārstāvja, kurš līdz ausīm ieķēries tumšādainajā medmāsā ar fotomodeles izskatu. Bet pēkšņi sanāca baigā ķeza – „mākslas skolas pārstāvis” (tātad – es), bija gribējis nošmaukt kādu žūksni no skolas naudas, lai nosūtītu savai „līgavai” priekš jaunām štātēm. To atklāja skolas vadība, un tā nu es tiku „atlaists” un beigās bez naudas palika visi. Spameri ir pat mīnusos – iztērējuši naudu, laiku un resursus, kas arī ir šādu akciju galvenais mērķis, svarīgāks pat par izklaidi un trofejām.
8 komentāri:

Anonymous 15/11/2008, 13:07  

Malacis vot tā ir cīņa pret spameriem

Anonymous 17/11/2008, 17:06  

filigrāni! Super!

karuuzo 08/01/2009, 18:50  

Paldies par šitādiem "rakstiņiem", labs noskaņojums uz vakaru garantēts :)
Protams, nezinu kā tev tas izdodas, bet, skatoties "kopsavilkumu", izskatās ka viņi nemaz nav gudrāki par tiem, kurus mēģina apkrāpt :)
Tā tik turpināt ;)

m

Trihordus 27/02/2009, 11:16  

Vienkārši ģeniāli, kā čakarēt čakarētājus!

Anonymous 13/05/2009, 22:47  

Ilaria kungs jau sak kluut par staru :)) Respect man atnaca ari vestule par karteeja miliona vineesanu, no microsoft un bmw motors kompanijas kopeeja projekta buus ko pasmelties idejas

Anonymous 15/07/2009, 19:14  

Re kā Ilārijs jo dienas jo slavenāks :)Kādas reklāmas apkārt iet!
_________________

Cheater got cheated!
Liene Grizāne (Žaklīna)

Es nekad nereklameeju citu blogus, bet ir viens, kas ir patiesi izcils!

Visi mees zinaam gadiijumus kad uz epastu atnaak zinja ar "Congratulations! You have won 1 million dollars!" vai arii piedaavaajums iesaistiities kaadaa speeliitee kuras rezultaataa sanjemat milziigu naudas summu. Ideja visiem shiem epastiem ir vienaada: pieprasiit no jums naudu par kaadu siiku formalitaati, kas jaaizpilda, lai juus tiktu pie sava miljona. Piemeeram jaaieskaita 10,000USD kaadaa kontaa lai vinji vareetu samaksaat nodokljus utt. Advanceetaakas versijas iekljauj romantikas pieskanju (kaada vientulja ar modeles augumu apveltiita meitene grib appreceeties, bet vajag paaris tuukstoshus EUR lidmashiinas biljetei...) vai arii sludinaajumu kur leeti piedaava iegaadaaties auto, kuceenu utt, bet jaasamaksaa transporteeshanas pakalpojumi...

Tad nu kaads ar izcilu humora izjuutu apveltiits latvju puisis izdomaaja piekraapt pashus kraapniekus. Nenoliedzami tas ir izdevies lieliski un neskaitot meitenju kailfoto ar vinja vaardu rokaas un dazhjaadu gleznu izveidi vinshs ir izveidojis arii smalku aprakstu, par ko ir veerts kaartiigi pasmieties. Skatiit sheit:

http://ilaarijs.blogspot.com/search/label/scambaiting

Visu cienju!
____________

Anonymous 23/02/2011, 22:38  

hi, new to the site, thanks.

N.R. 01/08/2011, 17:14  

Oh super, nebiju redzējis cik tev lieliskas trofejas :D

Related Posts with Thumbnails

JAUNĀKAIS

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

UZ AUGŠU / BACK TO TOP